Šilgalių kaimo bendruomenės darbas – įvertintas puikiai :)

Sausio 19-20 dienomis Druskininkų krašte vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginys. Daugiau kaip 100 renginio dalyvių sveikino LR Seimo narė Guoda Burokienė, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.
Renginyje dalyvavo ir Pagėgių krašto atstovai – vietos veiklos grupės administracijos vadovė Rasa Stonienė, Šilgalių bendruomenės pirmininkė Kristina Dvarvytienė bei bendruomenės narė Laima Bagdonienė.
Apžvelgus sąjungos metų svarbiausius darbus, buvo pasveikinti konkurso „2017 m. Kaimo bendruomenių, vietos veiklos grupių pasiekimai ir projektų idėjos“. Iš daugybės pateiktų projektų buvo atrinkti 17 projektų autoriai ir vadovai. Džiaugiuosi, kad tarp apdovanotų ir Pagėgių savivaldybės Šilgalių kaimo bendruomenė, kuri įkūrė vaikų dienos centrą. Jiems įteikta Seimo padėka „Už bendruomeninę iniciatyvą įgyvendinant projektus „Vaikams – laiminga vaikystė“ ir „Šilgalių kaimo bendruomenės treniruoklių salės įrengimas“. Apdovanoti ir stiklo meistrės iš Kauno rajono Valdos Vareikaitės autoriniu darbu – skulptūrėle „Lietuva“.
Šilgaliečius apdovanojimui pateikusi Rasa Stonienė sako, kad dauguma Pagėgių krašto bendruomenių už savo veiklas yra vertos apdovanojimų, tačiau šį kartą labiausiai verta buvo Šilgalių bendruomenė.
Dvi dienas Druskininkų VVG ir VŠĮ „Sūrūs vėjai“ komandos malonino susirinkusius Lietuvos bendruomenininkus išskirtinėmis krašto bendruomenių edukacinėmis programomis, vietos bendruomenių, kitų partnerių sutelktu darbu, vaišingumu ir gera nuotaika !

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojo Sigito Stonio bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos informacija.

Nuotraukos Laimono iš Radviliškio :), Rasos Stonienės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *