Kucai šaukia!

Lėšas projektui įgyvendinti skyrė LR Žemės ūkio ministerija

Prie Kucių ežero (Pagėgių sav.) 2020 m. liepos 18 d. vyko septintasis Šilgalių kaimo bendruomenės tradicinis renginys,,Kuciai šaukia”.Geras oras, rūpestingi organizatoriai, patraukli šventės programa sukvietė didžiulį būrį dalyvių. Atvyko svečių iš Šilutės, Klaipėdos, Vilniaus, Jurbarko ir Pagėgių savivaldybės. Šventės dalyvius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, vicemeras Edgaras Kuturys, Stoniškių seniūnas Ričardas Būdvytis ir kandidatas į seimo narius Dainius Kinderis.

Šventės metu vyko šeimų tinklinio turnyras, smiginis, žiedų mėtymas, bėgimas su ląstais, judrieji žaidimai. Tinklinio aikštelėje įtemta kova vyko tarp 4 komandų. Nugalėjo Mišeikių komanda Akita, antrąją vietą iškovojo Bubliškiai, trečiąją vietą užėmė komanda Bet-Kas ir ketvirta liko Marguva. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Smiginio rungtyje taikliausiai strėlytes mėtė: Snieguolė Urbonienė (201 taškas) ir Tomas Agintas (161 taškas). Žiedų mėtymo rungtyje daugiausiai taškų surinko svečiai iš Jurbarko Vida Greiciūtė (110 taškų) ir Giedrius Drukteinis iš Vilniaus. Rėmėjos Irenos Būdvytienės prizas atiteko Mišeikių šeimai, kaip aktyviausiai šeimai.

Renginio metu buvo galima įsigyti vietos gamintojų rankdarbių, naminių sūrių, medaus, pomidorų, duonos.

Šventės dalyviai vaišinosi R. Maziliausko firmine sriuba ir pirmininkės Kristinos kepta kiaušiniene, o troškulį numalšino L. Bagdonienės pagaminta namine gira.

Dėkojame šventės rėmėjai Irenai Būdvytienei, Šilgalių kaimo bendruomenės aktyvui ir visiems šventės dalyviams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *