Švenčia medžiai Vilkyškiuose –švęskime ir mes visi kartu!!!

Vilkyškių bendruomenė 2019 02 16  pakvietė visus vilkyškiečius švęsti Lietuvos gimtadienį. Švęsti jį kitaip- kartu su medžiais! Apkabinant juos tripalvės spalvų balionais!   Su medžiais- kurie byloja šimtmečių istoriją, kurie išgyveno karus, bado ir maro epidemijas, kurie girdėjo siaurojo geležinkelio bildesį, su medžiais kurie mena mūsų protėvius, kurių šaknyse bei kamienuose sugerta daug visko… Su medžiais- kurie dabar savo plačiomis šakomis moja LAISVĘ! Kurie LAISVI kartu su mumis!

 Nuo pat ankstyvo ryto Vilkyškių seniūnijos patalpose linkėjimus Lietuvai  į balionus pūtė visi- dideli ir maži! Ore tvyrojo tikro patriotiškumo jausmas, visa seniūnija skendėjo pučiamuose linkėjimuose! Skambėjo patriotiška muzika.  Po to visi draugiškai keliavome prie centrinio kelio, kuris vingiuoja per visą Vilkyškių miestelį, apglėbti  medžius  ir sukabinti trispalvius GELTONA, ŽALIA, ir RAUDONA linkėjimų pilnus balionus. Apkabindami  medžius, prisilietėme prie praeities kartų istorijos nuo pat šaknų, ir perdavėme dabarties- džiaugsmingos LAISVĖS istoriją bei linkėjimus LIETUVAI iki plačių šakų!!!   Lai  papuošti medžiai byloja vilkyškiečių linkėjimus visiems vykstantiems pro mūsų miestelį, bei  savo šakomis plačiai  moja –LAISVĘ! Švenčia medžiai –švęskime ir mes visi kartu!!! LIETUVA SU GIMTADIENIU!!!

  Džiugu buvo patiems pravažiuoti trispalviu Vilkyškių linkėjimų  keliu. Be galo gera buvo širdyje,  pastebint pravažiuojančiųjų geras emocijas, greitį prilėtinančias, džiaugsmingai garso signalais signalizuojančias mašinas, matyti mojuojančius bei pro automobilių langus medžius filmuojančius keleivius!

Medžiai švęs, kol balionuose neliks nei vieno linkėjimo 🙂 !

Filmuotą medžiagą rasite čia.

Informaciją ir nuotraukas pateikė bendruomenės pirmininkė Eligija Poškienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *