Skelbiamas fotografijų konkursas „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“

Fotografijų konkursą „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“ organizuoja Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga vadovaudamasi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos  Programos 05.02 „Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių plėtra“ priemonės „Įgyvendinti Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo veiksmų plano priemones“ priemonės „Finansuoti konkurso būdu atrinktus NVO ir bendruomenines organizacijas vienijančių asociacijų institucinio stiprinimo projektus“ finansuojamo SADM biudžeto lėšomis projekto „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos narių stiprinimas ir plėtra“ veiklų įgyvendinimo planu.

Konkurso tikslas – skleisti Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų, asociacijų veiklų gerąją patirtį ir iniciatyvas, siekiama formuoti teigiamą įvaizdį apie kaimo ir miesto bendruomenių organizacijas, jų savanorius.

Konkurso specialusis tikslas – konferencijose ir valstybės institucijose organizuoti 2017 metų pabaigoje 5 kilnojamas parodas, kuriose bus eksponuojama 50 atrinktų geriausių konkurso darbų, vaizduojančių bendruomenių gyvenimą.

Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos fiziniai asmenys ir juridiniai asmenys, atstovaujantys bendruomenes ar bendruomenines organizacijas.

Konkurso užduotis – pateikti fotografiją, iliustruojančią Lietuvos miesto ir kaimo bendruomenių veiklą. Fotografijose užfiksuoti objektai turi būti tiesiogiai susiję su bendruomenine veikla.

Fotografijų objektai – kasdieninė bendruomeninė veikla: supanti aplinka, kaimo ir miesto bendruomenių savanoriai, gamta, kraštovaizdis, aplinkosauga, kaimo gyvenamoji aplinka, socialinė veikla, amatai, turizmas, renginiai, laisvalaikis ir kt.

Fotografija turi atitikti konkurso temą „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“.

Fotografijų konkurso nuostatai čia.

Plakatas čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *