Šeimos šventė Žukuose

Jau kelinti metai Žukuose švenčiama Šeimos diena. Pačios pirmosios šventės buvo kuklios. Rengėme už bendruomenės ir narių paaukotas lėšas.

Šiais metais bendruomenė pateikė paraišką „Bendruomenės veiklos stiprinimas Žukuose“ Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai pagal priemonę „Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų finansavimo 2016 metais atrankos konkurso organizavimo nuostatus gavome finansavimą 9 689 eurus. Rašant projektą viena iš sąlygų, jog turime prisidėti ne mažiau kaip 10 proc. savo piniginėmis lėšomis, kurios projekte sudaro 1 076,60euro. Dėkojame Pagėgių savivaldybės administracijai, kuri ir skiria šią sumą mūsų projekto kofinansavimui.

Projekto metu vyks dvi tradicinėmis tapusios – Šeimos ir Žolinių šventės, „Kartų stovykla“, Vyksime į šakių rajono bendruomenę, įsigysime reikalingos įrangos aplinkos tvarkymui (žoliapjovę, benzininį pjūklą, kastuvus, grėblius, karutį, kirvį, trimerį).

Birželio 4 d. įvyko Šeimos šventė. Kadangi projektiniai pinigėliai buvo gauti vėliau negu buvo planuota, tai sujungėm tris datas, šeimos, vaikų gynimo dieną ir tėvo dieną. Šventė gavosi graži. Prie šventės organizavimo prisidėjo bibliotekininkė Virginija Kanovienė, jaunimo klubas „Skalviai“. Didelis dėkui jiems.

Vyko įvairios varžybos. Komandos sudarytos iš šeimos narių, –aš –tėtis ir mama. Buvo nustatytos pirmos trys geriausios prizinės vietos, apdovanotos medaliais, suvenyrais.

Vaikučiai buvo suskirstyti į dvi komandas – boružės ir peteliškių. Mažieji piešė, savo piešinėliais puošė namelį. Konkurso pabaigoje apdovanoti knygelėm, vaišinami ledais.

Džiaugiamės smagiai praleidę laiką kartu. Vaikų akys blizgėjo, mamos ir tėčiai šypsojosi, oras nuostabus, ko daugiau bereikia….

Dėkoju visiems prisidėjusiems prie šventės rengimo bei dalyvavusiems joje ir kartu kūrusiems gerą nuotaiką.

Liepos mėn. bus organizuojama kartų stovykla, kurios metu susipažinsime su žvakių liejimu, vilnos vėlimu, margučių marginimo vašku, žolininko, pirtininko patarimais, sveikos mitybos specialisto pamokomis. Liepos 29 d. keliausime į Šakių r. bendruomenę su edukacine programa. Tuo pačiu metu aplankysime Šakių rajono atgaivintus dvarus.

Rugpjūčio 14 d. švęsime tradicinę kaimo šventę – Žolines, kurios bus jau keturioliktos. Renginio metu kaip visada vyks sportinės varžybos, bus apdovanotos gražiausios kaimo sodybos, naujagimiai ir kiti.

Kviečiu ir toliau sekti informaciją ir aktyviai dalyvauti bendruomenės organizuojamose veiklose.

 Informaciją ir nuotraukas pateikė

Žukų kaimo bendruomenės pirmininkė                                                                                                 Anastazija Kubilienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *