Materialinės bazės stiprinimas Vilkyškių bendruomenėje

zum-logo

Vilkyškių bendruomenė parašė projektą „Materialinės bazės stiprinimas Vilkyškių bendruomenėje“, pagal LR Žemės ūkio ministerijos vykdomą nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai rėmimo programą, pirmąją veiklos sritį „Kaimo bendruomenės materialinės bazės stiprinimas“.

Projekto tikslas – plėtoti Vilkyškių miestelio bendruomenės tradicijas, stiprinti gyventojų sutelktumą, skatinti bendruomenės narių užimtumą ir aktyvumą.

Projekto uždavinys: stiprinti bendruomenės materialinę techninę bazę vietos gyventojų poreikiams tenkinti.

Vykdomas projektas ir laukiami rezultatai buvo pristatyti tradicinės Vilkyškių miestelio šventės metu, kuri vyko 2016-07-22. Projektu planuojama įsigyti virtuvės baldų komplektą ir buitinės technikos (šaldytuvą, dujinę viryklę su dujų balionu, reduktoriumi ir žarna, garų rinktuvą, 2 vnt. 9-10 litrų termosus su kraneliais, perkolatorių) bendruomenės virtuvės įrengimui. Pristatėme, kad bendra projekto vertė siekia 2586,38 Eur. Valstybės parama – 2172,56 Eur. Savo piniginėmis lėšomis reikia prisidėti 16%, t.y. 413,82 Eur.

Dėkojame Pagėgių savivaldybės administracijai, kuri skyrė visą reikiamą pinigų sumą mūsų projekto kofinansavimui.

Bendruomenė vykdo vaistingųjų augalų socialinę ekonominę veiklą – renka, džiovina, pakuoja ir realizuoja ekologiškas arbatas. Jas pristato švenčių ir įvairių renginių metu. Tai gi, pirmąją jau atkeliavusią įrangą – termosus, išbandėme vykdami į parodą „Sprendimų ratas 2016“ vaišindami parodos svečius karšta žolelių arbata.

Vilkyškių bendruomenės pirmininkė Laura Grodeckienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *