Arbatos degustavimo vakaras Vilkyškiuose

Lėšas projektui įgyvendinti  skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Kai savas su savu , kaimynas su kaimynu , kai draugas su draugu, šeimom visi mes susibėgam – taip gimsta kažkas bendro , kažkas tai naujo tokio  savo – artimo ir širdžiai malonaus!Tai mūsų tradicija !

2019 06 29 vyko tradicinis renginys „Arbatos degustavimo vakaras“  ir filmo  apie „Vilkyškius kaip mažąją Lietuvos kultūros sostinę 2017 pristatymas. Šauniai pasisėdėjome, paklausėme  edukacijos apie arbatžolių  rinkimą, gamybą, degustavome arbatas, turėjome vilnos sukimo ir mezgimo edukaciją, pažiūrėjome filmą. Visi draugiškai diskutuodami  apie įspūdžius pavakarieniavome.

Vilkyškių bendruomenė įgyvendina projektą „Bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo stiprinimas Vilkyškių bendruomenėje“. Paraiška teikta pagal 2019 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Gautas finansavimas 1500 Eur. Projektas susideda iš dviejų renginių: Surengtas tradicinis Vilkyškių bendruomenės renginys „Arbatos degustavimo vakaras“ skirtas Vilkyškių 2017 m. mažosios kultūros sostinės sukurto filmo pristatymui, bei veiklų aptarimui ir  suorganizuotas bendruomeniškumo ir bendradarbiavimo skatinimui renginys vykstant į Anykščių „Naujų vėjų“ bendruomenę.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Vilkyškių bendruomenė

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *