Danija, dviračiai, projekto galimybė :)

Lietuvos ambasada Danijoje kviečia atsiliepti Lietuvos bendruomenes, kurios norėtų sudalyvauti dviratininkų projekte.

CYCLING WITHOUT AGE iniciatorius Ole Kassow ir tarptautinės bendruomenės koordinatorė Pernille Bussone ambasadorės kvietimu apsilankė ambasadoje, kur aptarė projekto plėtimo/perkėlimo į Lietuvą galimybes.  “Šis bendruomeniškumą, savanorystę ir empatiją skatinantis projektas sužavėjo savo paprastumu. 2012 m. Danijoje įkurta iniciatyvą šiandien įgyvendinama 450 vietovėse pasaulyje. Įsipareigojama dviračiu po apylinkes pavėžėti senjorus, kurie dėl įvairių fizinių, ar kitų apribojimų neišeina iš savo būtų, ar globos namų.” Susipažinkite su iniciatyva čia http://cyclingwithoutage.org.

 LR ambasada Danijoje kviečia suinteresuotas bendruomenes Lietuvoje įsijungti. Tokio sumanymo Lietuvoje įgyvendinimas neabejotinai  paskatintų bendruomeniškumo sklaidą,  leistų  visuomenei labiau įsitraukti į vyresnio amžiaus žmonių problemų sprendimus, plėtoti  kokybiškesnius tarpusavio santykius.

Steigėjai pageidauja socialiai atsakingų partnerių. Siūlykite ir skambų “Cycling without Age” lietuvišką vertimą. Geriausiam siūlymui Lietuvos ambasada Danijoje skirs prizą.

Norintys rimtai dalyvauti susisiekia tiesiogiai su amb.dk@urm.lt.