Stoniškių bendruomenei 15-ka!

Lapkričio 3 dieną kultūros namuose vyko Stoniškių bendruomenės 15 metų veiklos Jubiliejinis renginys.
Bendruomenės pirmininkė, Gražina Stančaitienė,  apžvelgė nuveiktus darbus, skaidrių pagalba pristatė veiklos ataskaitą už 2016 – 2017 – 2018 metus. Darbų padaryta tikrai daug: bendruomenė teikė ir įgyvendino projektus, kurių dėka suremontuoti bendruomenės namai, įvestas šildymas, pasirūpinta materialine technine baze,  įgyvendintas sveikatingumo projektas, įrengtas aktyvaus poilsio aikštynas su lauko treniruokliais ir lauko suoleliais. Savanoriškais pagrindais įvestas vanduo bendruomenės namuose. Suorganizuota daug gražių ir prasmingų renginių.

Malonu turėti daug draugų  ir bendraminčių, kurie randa laiko atvykti į bendruomenės renginius, kartu pasidžiaugti ir pasidalinti gerąja patirtimi.

Jubiliejinį renginį papuošė meninė dalis, muzikinės grupės ,,Prie jūros“ vokalistai Skaistė ir Augustinas virpino širdis smuiko ir skrabalų atliekama muzika, Liucija ir Algaudas Bungardai skaitė ištraukas iš Lietuvos literatūros lobynų fondo dovanotų knygų.

Bendruomenės pirmininkės nuomone, kada mūsų daug ir mes drauge suremiame pečius, iš tiesų  sukuriame gražius dalykus. Tad šiandien už gražų bendradarbiavimą ir nuolatinę paramą galiu ištarti ačiū daugeliui draugų: už jaunatviškas idėjas ir vaikų juoką – Stoniškių pagrindinės mokyklos bendruomenei, už bendras mintis ir gražius darbus – seniūnijos kolektyvui, už  gražią draugystę ir skanius šiupinius – Plaškių pasienio užkardos kolektyvui,  už nuoširdumą – gerbiamam klebonui Kaziui Žutautui ir visai Rukų parapijos katalikiškajai bendruomenei, už nuolatinę pagalbą rengiant projektus ir raginimą eiti tik pirmyn – Vietos veiklos grupės Pagėgių kraštas pirmininkei Rasai Stonienei, už gražų bendradarbiavimą – Pagėgių savivaldybės bendruomenėms ir jų pirmininkams.

Mūsų šventės ir renginiai nebūtų tokie gražūs, jei neturėtumėme  nuolatinių rėmėjų ir geradarių. Dėkoju Pagėgių savivaldybės administracijai,  ačiū mūsų seniūnijos ūkininkams, verslininkams, Pagėgių halės gėlyno merginoms. Ypatingai ačiū tariu mūsų bendruomenės aktyvistams – už visada meniškai papuoštas scenas, už dailės plenerus, už galybę iškeptų pyragų, pagamintų sūrių, už medų, už gerves, dar puikesnes negu turi vilniečiai, už begalybę įgyvendintų idėjų, už laiką atimtą iš šeimų ir skirtą bendruomeninei veiklai.

Mes, Stoniškių bendruomenė,  esame pasiruošę ir toliau atstovauti savo žmonių interesus ir ieškoti finansinių galimybių spręsti vietos problemas.

Stoniškių bendruomenės informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *