Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija įgyvendino vietos projektą

Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija įgyvendino projektą „Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos iniciatyvos telkiant kaimo gyventojus ir stiprinant kartų bendradarbiavimą“, kurio tikslas – kurti bendradarbiavimo tinklus, skatinančius kartų bendrystę ir socialinę sanglaudą tarp vietos gyventojų, organizuojant bendras laisvalaikio užimtumo veiklas. Projektas finansuotas VVG „Pagėgių kraštas“ vietos plėtros strategijos lėšomis. Skirta paramos suma – 19 480,00 Eur.

2022 m. liepos 4 – 9 ir 11 – 16 dienomis projekto lėšomis buvo suorganizuotos dvi laisvalaikio užimtumo stovyklos, kuriose kartu dalyvavo Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos moksleiviai ir Vilkyškių bendruomenės nariai. Stovyklų metu dalyviai ugdė sveikos gyvensenos įpročius – varžėsi sportinėse varžybose (tinklinio, kvadrato, smiginio ir stalo teniso), susipažino su sportiniu turizmu, dalyvavo ekologiniuose žygiuose į Rambyno kalną. Abiejų stovyklų metu buvo organizuojamos kelionės į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą, Klaipėdos zooparką bei Dreverną, kur gimnazijos moksleiviai ir Vilkyškių bendruomenės nariai dalyvavo edukacinėse programose. Stovyklų dalyviai taip pat turėjo galimybę geriau pažinti ir savo krašto istoriją – buvo organizuojamas inovatyvus istorijos pažinimas keliaujant laivu Nemuno upe.

Projekto metu įgyvendintos veiklos reikšmingai prisidėjo prie skirtingų amžiaus grupių vietos  gyventojų bendradarbiavimo ir kartų sanglaudos stiprinimo bei pilietiškumo ir savanorystės iniciatyvų skatinimo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *