Mamos diena Stoniškiuose

,,Gražiausias žiedas – mama“

Tau, mamyte,

Ryto saulė

Uždega šviesas anksti.

Vos prašvitus,

Laša saujon

Saulės spinduliai karšti.

Tau, mamyte,

Pievų gėlę

Vėjas glosto sparneliu.

Čiulba rytą

Vyturėliai

Virš miškų, laukų žalių…

Tau, mamyte,

Skamba gojai,

Mirga pievų žaluma.

Tau kas rytą

Aš dainuoju:

-Būk laiminga, būk linksma.

Tokiais žodžiais šiandien į susirinkusias mamas, močiutes kreipėsi Gabija. Gegužės 4 dieną Stoniškių seniūnijos kultūros namuose visi žodžiai, skambančios dainos, eilės, melodijos ir šokiai buvo skirtos mamoms.

Stoniškių pagrindinė mokykla, Stoniškių bendruomenė ir Stoniškių seniūnija, kaip ir kasmet, taip ir šiemet kartu organizavo šventinį renginį skirtą Motinos dienai paminėti. Pagrindiniai renginio dalyviai buvo  Stoniškių pagrindinė mokyklos mokinukai, kurie savo šokius ir dainas skyrė visoms mamytėms, močiutėms.

Mamas sveikino ne tik vaikai, bet ir klebonas Kazys Žutautas. Muzikinius kūrinius skyrė mokytojas Vygantas Jurkutaitis ir bendruomenės narys Antanas Pužas, bendruomenės pakviestas svečias -muzikantas Nerijus Ginietis.

Renginio pabaigą vainikavo bendra visų dalyvių daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“, po kurios vaikai skubėjo pas savo mamas – jas apkabinti, pabučiuoti, įteikti gėlės žiedą ar savo pačių paruoštą dovanėlę.

Mokyklos direktorė padėkojo visiems renginio dalyviams, mokytojams, svečiams, organizatoriams ir nuoširdžiai palinkėjo visoms mamoms, močiutėms prasmingos šventės savo namuose.

Be galo norisi ištarti: „Mielosios mūsų mamytės, dėkojame Jums už visada atviras rankas, kai reikia apkabinti, už Jūsų jėgą ir meilę, kuri veda per gyvenimą ir duoda sparnus skristi. Dar kartą sveikiname Jus su gražiausia pavasario švente. Švytėkite, šypsokitės ir žydėkite kaip ryškiausios pavasario gėlės ne tik Motinos dieną, bet ir kiekvieną eilinę darbo dieną“.

 Stoniškių bendruomenės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *