Kriokiškiečių veikla balandžio – gegužės mėnesiais

Balandžio mėn. 23 d. tęsdamas pažintį su Pagėgių savivaldybės bendruomenėmis  Seimo narys Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Bronius Pauža  aplankė ir Kriokiškių kaimo bendruomenę. Su kaimo gyventojais aptarė šių dienų aktualijas, Domėjosi kaimo gyvenimu ir jo problemomis. Susitikime taip pat dalyvavo Pagėgių skyriaus socialdemokratų atstovas Alvydas Dumbliauskas.

 Balandžio mėn.30 d. Kriokškių kaimo gyventojai buvo pakviesti Į bendruomenės namus pasiklausyti  muzikos atlikėjo  Aido  Maniko ir naujo atlikėjo  Dainiaus  koncerto, kuris  skirtas Motinos dienai paminėti. Koncerto metu taip pat buvo pasveikinta aktyvi bendruomenės narė Stanislava Angelskienė, kuri gegužės mėn. 1 d. švęs savo  60-metį.

Nuoširdūs atlikėjai sugebėjo pasibelsti į kiekvieno klausytojo širdį. Žiūrovai liko sužavėti. Koncertas baigėsi vakarone, kurią inicijavo bendruomenės nariai.

 Gegužės mėn.18 d. įvyko Pagėgių savivaldybės NVO tarybos išvažiuojamasis posėdis, kurio metu buvo aplankyta dalis savivaldybės bendruomenių. Pirmoji dalis vyko Kriokiškių kaimo bendruomenėje. Buvo išklausytos įvairios problemos ir nusiskundimai  su kuriomis susiduria bendruomenių pirmininkai ir vietos gyventojai. Apžiūrėta materialinė ir techninė bazė, viešosios erdvės. Pasidžiaugta įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais.

 Gegužės mėn.29 d. Kriokškių kaimo gyventojai turėjo galimybę pamatyti Tauragės asociacijos „Mažoji scena“teatro vaidinimą, pastatytą režisierės Genovaitės Urmonaitės , pagal lenkų režisierių Kaziebrodski Vladislav – lietuviškai sutaisė Kazys Būga ir Mykolas Palionis   „DĖDĖ ATVAŽIAVO“.

 Kriokiškių kaimo bendruomenės informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *