Konferencija – Padėkos vakaras visiems VVG „Pagėgių kraštas“ bičiuliams

„Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija“

Penktadienio vakarą vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ pirmininkė sukvietė visus VVG narius – steigėjus, verslo ir valdžios atstovus, valdybos narius, projektų partnerius, įvairių organizacijų atstovus, bendruomenių pirmininkus, kad ištartų visiems nuoširdų „Ačiū“. Gerumo ir padėkos žodžių niekada nebūna per daug, todėl VVG „Pagėgių kraštas“ pirmininkė Rasa Stonienė dėkojo visiems ir kiekvienam. Už partnerystę, už bendradarbiavimą, už paramą ir pagalbą, už draugiškus patarimus. Pagėgių krašto gėlių žiedai medaus pavidalu buvo įteikti kiekvienam atėjusiam džiaugsmu pasidalinti, sveikinimo žodį pasakyti.

Tapo jau graži tradicija, kad susirinkus visų bendruomenių atstovams ir pirmininkams, laikas yra itin branginamas ir norima žmonėms suteikti ne tik šventės pajautą, tačiau ir naudos. Ne išimtis ir praėjęs vakaras. Rasa Stonienė perskaitė pranešimą apie Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ įgyvendinamą strategiją, skelbtus kvietimus, gautas paraiškas. Kvietė aktyviai rengti paraiškas būsimiems kvietimams. Skaidrėse patraukliai buvo pateiktos bendruomeninių organizacijų vykdomos veiklos, įgyvendinti projektai, o daug nuotraukų leido prisiminti smagius įvykius, švęstas kalendorines ir bendruomenines šventes.

Sveikinimo žodį tarė visų valdybos sektorių – pilietinės visuomenės, verslo ir vietos valdžios sektorių – atstovai, politikai, seniūnai ir visi kas norėjo tarti nuoširdų ačiū Pagėgių krašto bendruomenininkams. Renginio metu muzikos atlikėjai ir vedančioji nestokojo įvairių smagių staigmenų, kad vakaras taptų įsimintinas, smagus ir linksmas.

Straipsnio autorius Ingrida Jokšienė

Nuotraukos Asta Andrulienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *