K. Komskio labdaros ir paramos fondas tradiciškai sukvietė jaunimą į stovyklą – dailės plenerą

Kęsto Komskio paramos ir labdaros fondas įgyvendino projektą „Kęsto Komskio paramos ir labdaros fondo bendradarbiavimo tinklų kūrimas, skirtas ugdyti vietos bendruomenės žmogiškuosius ir institucinius gebėjimus“. Paraiška pateikta Vietos veiklos grupės ,,Pagėgių kraštas“ įgyvendinamos vietos plėtros strategijos „VVG „Pagėgių kraštas“ teritorijos vietos plėtros 2016-2023 m. strategija“ priemonę „Bendradarbiavimo tinklų kūrimas ir savanoriškos veiklos rėmimas“. Bendra projekto vertė 20 517,54 Eur. Paramos intensyvumas 95 proc. Šiais metais buvo suorganizuotos paskutinės dvi veiklos – vasaros stovyklos – dailininkų plenerai.

Stovyklų metu Pagėgių savivaldybės  jaunimas gyveno ir užsiiminėjo kūrybiniais dailės darbais. Turėjo įvairių edukacinių ir mokomųjų užsiėmimų, laisvalaikio pramogų. 

Stovykloje vaikai  gyveno ir mokėsi stebėti gamtą, kurti, tapyti, buvo organizuojami naktiniai žygiai miško takais. Stovyklos metu turėjo puikius meninius gebėjimus lavinančius užsiėmimus.

Dėl susidariusios COVID 19 situacijos, šiais metai nebuvo kartu surengra abiejų stovyklų dailininkų plenerų darbų paroda. Planuojama ją surengti kitų renginių metu ir jaunųjų dailininkų darbus pristatyti visuomenei. Kęsto Komskio labdaros ir paramos fondas kasmet globoja ir organizuoja jaunųjų vietos dailininkų plenerą Pagėgių krašte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *