Užgavėnės Vilkyškiuose

Žiema, žiema bėk iš kiemo!  2019 03 05 lietus ir vėjas siautėjo, žiema vis dar spardėsi, bet mes nepabūgome, ir  visi- maži ir dideli draugiškai šokiais, dainomis, žaidimais, ir trepsėjimais vijome ir išvijome žiemą lauk!

Nuo ankstyvo ryto puodai tarškėjo, šiupinys virė, žolelių arbata kvepėjo. Miestelio gatvėmis riedėjo mašina – arklys trankios muzikos kupina, ir visus kvietė miestelio centran susibėgti. Morė vėjyje atsisveikindama plazdėjo, visur tranki polka skambėjo.

AČIŪ visiems atėjusiems, baisaus oro nepabūgusiems!!! Šiupinį skaniausią su kiaulių knyslėm ir uodegom kirtusiems, žolelių arbata užsigėrusiems!!!
Didelis AČIŪ savo darbu prisidėjusiems, jėgų ir savo laiko negailėjusiems: Johaneso Bobrovskio gimnazijai, Vilkyškių seniūnijai, mūsų šauniosioms šeimininkėms Nijolei Rūkienei ir Eugenijai Vidutienei, šiuolaikiniam keturių ratų vadeliotojui Svajūnui Grikšui, už kvietimo įgarsinimus Aivelijui Poškai!!!

 Persirengę užgavėnių motyvų kaukėmis Vilkyškių bendruomenės nariai lankė Vilkyškių miestelio gyventojus, įstaigas. Apkabindami sveikino su pavasariu, varė žiemą kartu su negandom iš namų laukan. Kiekvienas aplankytas traukė iš pintinės laimės sausainiuką ir žiūrėjo kokie gi metai bus. O jie bus laimingi, sveikatos bei meilės kupini! Ačiū Kristinai Bardauskienei už šiuos kepinukus.  Ačiū visiems lankiusiems – Gitanai, Dianai, Svajūnui, Kristinai, Evelinai!

 Skalsiausių, geriausių  VISIEMS JUMS metų !!! Tebus pavasaris džiaugsmu nusėtas!!!

Filmuotą medžiagą rasite čia 1 ir čia 2.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Vilkyškių bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *