Tarptautinė konferencija „NetworX“ Briuselyje

Balandžio 10 – 12 d. VVG administratorė Gintarė Šimkūnaitė, kartu su Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos ir Ukmergės rajono vietos veiklos grupės atstovais dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „NetworX“ Briuselyje, skirtoje paminėti Europos kaimo plėtros tinklo dešimtmetį, kurioje pristatė Pagėgių krašto socialinio verslo produktus Vilkyškių arbatas.

            Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 450 kaimo plėtros entuziastų iš įvairių šalių. Renginio metu dalyviai turėjo galimybę dalyvauti grupinėse diskusijose/mokymuose apie kaimo tinklų vaidmenį kaimo politikoje, kaimo tinklų kūrimą, tinklaveiklą inovacijoms žemės ūkyje ir kaimo vietovėse, LEADER / bendruomenių inicijuotos vietos plėtros tinklaveiklą bei efektyvų suinteresuotųjų šalių dalyvavimo tinklaveikloje skatinimą. Viso renginio metu veikė paroda, kurioje 40 šalių pristatė savo parengtus stendus, supažindinančius su jų kaimo tinklų veikla.

            Lietuvos stende, kartu su tradicine Lietuviška duona, pyragu, gardžiais sūriais, džemais, obuolių sūriu, medumi ir kitais bičių produktais, puikavosi ir kvapnios Vilkyškių bendruomenės žolelių arbatos. Parodos lankytojai buvo kviečiami paskanauti Lietuviškų gardėsių, paragauti natūralios žolelių arbatos ir tuo pačiu daugiau sužinoti apie Lietuvos kaimo tinklo veiklą ir pasiekimus.

Filmuotą medžiagą galite peržiūrėti čia.

Gautas ŽŪM padėkos raštas čia.

Informaciją pateikė G. Šimkūnaitė.

Nuotraukos: G. Šimkūnaitė, M. Blinstrubas, G. Ivanauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *