Padėkos vakaras vietos bendruomenėms

Lėšas projektui įgyvendinti  skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija

Penktadienio vakarą vietos veiklos grupė „Pagėgių kraštas“ sukvietė visus VVG narius – verslo ir valdžios atstovus, valdybos narius, projektų partnerius, įvairių organizacijų atstovus, bendruomenių pirmininkus, kad ištartų visiems nuoširdų „Ačiū“. Pirmininkė dėkojo visiems ir kiekvienam. Už partnerystę, už bendradarbiavimą, už paramą ir pagalbą, už draugiškus patarimus. Pagėgių krašto gėlių žiedai medaus pavidalu buvo įteikti kiekvienam atėjusiam džiaugsmu pasidalinti, sveikinimo žodį pasakyti.

Renginio metu buvo atvežti ir įteikti Lietuvos tūkstantmečio ąžuolai. 2018 m. vykusio konkurso metu, net keturiose nominacijose iš dešimties skirtų apskričiai, buvo nominuoti Pagėgiškiai. Jauniausias šimtmečio lyderis – Ramūnas Šimkus, Versliausia šimtmečio bendruomenė – Kriokiškių kaimo bendruomenė, Už pagalbą ir gerą žodį – Sigitas Stonys, Už tai kas pamiršta sena, atrasta naujai – Vilkyškių bendruomenė. Sveikinimo žodį tarė ir ąžuoliukus įteikė Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Virginija Šetkienė. Jai talkino Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros mokymų organizavimo skyriaus specialistė kristina Mockutė. Nuoširdus Ačiū šioms viešnioms praturtinusiom mūsų renginį.

Tapo jau graži tradicija, kad susirinkus visų bendruomenių atstovams ir pirmininkams, laikas yra itin branginamas ir norima žmonėms suteikti ne tik šventės pajautą, tačiau ir naudos. Tradiciškai pasielgta ir šį kart. Pirmininkė Rasa Stonienė perskaitė pranešimą apie Vietos veiklos grupės „Pagėgių kraštas“ įgyvendinamą strategiją, skelbtus kvietimus, gautas paraiškas. Kvietė aktyviai rengti paraiškas būsimiems kvietimams. Skaidrėse patraukliai buvo pateiktos bendruomeninių organizacijų vykdomų veiklų, įgyvendintų projektų pritrauktos lėšos. Pasidžiaugta puikiais bendruomenininkų pasiekimais.

Sveikinimo žodį tarė visų valdybos sektorių – pilietinės visuomenės, verslo ir vietos valdžios sektorių – atstovai, politikai, seniūnai ir visi kas norėjo tarti nuoširdų Ačiū Pagėgių krašto bendruomenininkams. Renginio metu muzikos atlikėjai ir vedančioji nestokojo įvairių smagių staigmenų, kad vakaras taptų įsimintinas, smagus ir linksmas.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi Pagėgių krašto bendruomenininkais kurie myli savo kraštą,  kuria gerbūvį savuose kaimuose, puoselėja tradicijas. Nuoširdus Jums AČIŪ :).

Už renginio vedimą nuoširdų Ačiū tariame Ingridai Jokšienei.

Už renginio nuotraukas dėkojame Astai Andrulienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *