Lumpėnų kaimo bendruomenė su partneriais įgyvendino projektą „Bendrystės tiltas“

 

Po kelių metų pertraukos lumpėniškiai susirinko į projekto „Bendrystės tiltas“  tradicinį Kalėdinį renginį. Projektą, finansuojamą pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.6 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ parengė Lumpėnų kaimo bendruomenė kartu su partneriais – KB „Lumpėnų Strazdas“, Bitėnų kaimo VO „Rambynas“, Trakininkų kaimo bendruomenė.

Vakarą pradėjusi seniūnė Danguolė linkėjo visiems sveikatos, geros nuotaikos ir gražaus švenčių laukimo. Lumpėniškių pasveikinti atvykęs meras Vaidas Bendaravičius visiems linkėjo gražių artėjančių švenčių, sveikatos, sėkmės, laimės ir taikaus dangaus. Sveikinimo žodį tarusios seniūnijos bendruomenių pirmininkės Jūratė ir Gražina nuoširdžiai pasidžiaugė šia tradicine švente, apjungiančia visas bendruomenes ir seniūnaitijas, kurioje, skambant linksmai muzikai, užmirštami kasdienybės nelengvi darbai, o pabendravus su kaimynais ir draugais, visai kitaip žvelgiama į ateitį. Pirmininkės palinkėjo būti sveikais ir laimingais bei puikiai praleisti laiką bendrystėje.

 Vakaras prabėgo kaip viena akimirka, bendruomeniečiai renginio  metu šoko, dalyvavo žaidimuose, dainavo. Viso vakaro metu netrūko gerų emocijų.  

 

                           Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė

Jūratė Mažutienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *