Lumpėnų kaimo bendruomenė. Konferencija „Tvarių bendruomenių įgalinimas: žaliasis gyvenimo būdas, kultūros paveldas, ekonomika“

Lapkričio 20 dieną Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Mažutienė kartu su kitų bendruomenių bei savivaldybės administracijos atstovais dalyvavo konferencijoje „Tvarių bendruomenių įgalinimas: žaliasis gyvenimo būdas, kultūros paveldas, ekonomika“.

Konferencijos tikslas – skatinti tvaraus vystymosi principų taikymą įvairiose organizacijose ir suteikti praktinių žinių bei įgūdžių, kaip kurti ir plėtoti tvarias bendruomenes.

Konferencijoje kalbėta apie tvarių bendruomenių kūrimą bei tvarių bendruomenių įgalinimą, skatinant žaliąjį gyvenimo būdą, pristatyta e. mokymosi platforma ir gairės edukatoriams, kurie nori mokyti ir mokytis apie tvarių bendruomenių kūrimą, pristatytas vadovas „Įgalintų tvarių bendruomenių kūrimas: žaliasis gyvenimo būdas, kultūros paveldas ir ekonomika“, dalintasi konkrečių projektų pavyzdžiais ir patirtimi iš Lietuvos bei užsienio.

Pasibaigus konferencijai pasivaikščiojome po Vilniaus senamiestį, prie kavos puodelio aptarėme bendruomenių rūpesčius ir džiaugsmus.

 

Jūratė Mažutienė

Lumpėnų kaimo bendruomenės pirmininkė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *