Kviečiame registruotis į mokymus „Bendruomenių veiklos formos ir kryptys“

VšĮ Lietuvos regioninių tyrimų institutas (LRTI) (projekto vykdytojas) kartu su 10-čia Lietuvos partnerių, tarp kurių yra ir VVG „Pagėgių kraštas“, taip pat su 2-iem Norvegijos partneriais: Vestland apskrities administracija bei Hardangerradet IKS, Hardangerio penkių savivaldybių regiono plėtros taryba įgyvendina Europos ekonominės erdvės (EEE) finansinio mechanizmo Aktyvių piliečių fondo programos dalinai finansuojamą projektą „Vietos bendruomenių pilietinio aktyvumo ir demokratinio dalyvavimo galimybių didinimas“ (Nr. K1-01-IP-D-355).

Projekto tikslas – skatinti pilietines iniciatyvas savivaldos ir regioniniu lygmeniu, įtraukiant suinteresuotas bendruomenes ir piliečių interesų grupes tiksliniuose regionuose ir regioninėse savivaldybėse, skatinant tarpinstitucinę partnerystę tarp vietos valdžios (savivaldybės), vietos bendruomenių ir piliečių grupių, taikant skirtingus interesų derinimo modelius ir prieigas, didinančias demokratiją ir palaikančias įvairias pilietines iniciatyvas bei didinančias gyventojų įsitraukimą į vietos politikos darbotvarkę bei viešųjų paslaugų teikimą ar prisidedant prie didesnės gyventojų gyvenimo kokybės konkrečiose teritorijose, skatinant gyventojų aktyvumą, socialinį pasitikėjimą, lyderystę, pasinaudojant kitų šalių, tame tarpe ir Norvegijos partnerių šiose srityse sukaupta patirtimi, pasiūlyti instrumentus, kurie skatintų vietos demokratijos iniciatyvas ir aktyvintų vietos bendruomenių įvairaus amžiaus gyventojus dalyvauti pilietinėse veiklose ir sprendimų priėmime.

Įgyvendinant šį projektą, 2022 m. gruodžio 16 d., 9:30 val. Pagėgių savivaldybės kultūros centre (adresu Jaunimo g. 3, Pagėgiai) bus organizuojami mokymai tema „Bendruomenių veiklos formos ir kryptys“ (8 ak. val.). Mokymų metu, lektorius Doc. Dr.  Remigijus Civinskas kalbės apie vietos bendruomenes ir lyderystę, gyventojų įtraukimą į bendruomenę atstovaujant viešąjį interesą ir bendruomenės kultūros kūrimą, viešojo intereso atstovavimą savivaldybių rinkimuose bei bendruomenės galimybes perimti viešųjų paslaugų teikimą ir spęsti vietos problemas.

Mokymų programą galite rasti čia.

Kviečiame bendruomenių narius ir kitus Pagėgių savivaldybės gyventojus registruotis į mokymus tel. 8 611 29459 arba el. paštu pagegiuvvg@gmail.com.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *