Kalėdų senelis Kriokiškiuose

Gruodžio 8 d. Kriokiškių kaimo  bendruomenės gyventojai susirinko į bendruomenės namus laukti Kalėdų Senelio. Šiais metais pradžiuginti savo dovanomis, jis žadėjo atvykdamas iš Švedijos kartu su mūsų senaisiais bičiuliais ir rėmėjais labdaringa organizacija “ MEILĖ, TIKĖJIMAS, VILTIS“  vadovaujamos Tado Girčiaus ir Kerstin Lingvuist, Taip pat vaikučius ir jų tėvelius, bei senelius tą dieną  atskubėjo pasveikinti ir pasidžiaugti mūsų švente, bei nuveiktais darbais  Pagėgių savivaldybės vicemeras Sigitas Stonys,  Vilkyškių seniūnijos seniūnas  Darius Jurkšaitis, bei  VVG „Pagėgių kraštas“ administracijos vadovė Rasa Stonienė

Laukdami KALĖDŲ SENELIO, kad gautume dovanų  turėjome atlikti namų darbus, t. y. suaugusieji – puošė eglutę ir salę, o vaikučiai mokėsi eilėraščių, šokių, dainų, vaidinimų, įvairių žaidimų. Mažiesiems „artistams“ talkino ir padėjo mokytis visokių gudrybių  Natkiškių Kultūros centro vaikų grupė [vad. Rasa Armonienė ir Valdas Armonas}.  Pagaliau paplušėjus ir pasiruošus nusprendėme, kad jau galime pasikviesti  Kalėdų Senelį su dovanomis.

Linksma buvo ir vaikučiams, ir suaugusiems, nes visi kaip beišmanydami rodė ką išmokę… Kalėdų Senelis visus gausiai apdovanojo.

Šventę užbaigėme jaukiu pasisėdėjimu prie vaišių stalo, kuriuo pasirūpino mūsų bendruomenės darbščios moterys. Aptarę nuveiktus darbus, palinkėjome vieni kitiems RAMIŲ KŪČIŲ, DOSNAUS IR TURTINGO KALĖDŲ STALO, bei GRAŽIŲ NAUJŲJŲ METŲ!

Kriokiškių kaimo bendruomenės pirmininkė Reda Tamašauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *