,, Bitkopis-2016“ Stoniškiuose

Rugpjūčio 27 dieną, Stoniškiuose vyko tradicinė „Bitkopio“ šventė- su sporto varžybomis, pramogomis, vaišėmis, šokiais ir dainomis, sulaukta būrio svečių, pagerbtos jaunos šeimos, pasidžiaugta naujagimiais, apdovanoti gražiausių sodybų šeimininkai.

Geriems ir darbštiems  žmonėms – geras oras. Po gausaus ir ilgalaikio lietaus – saulėta diena  ir nuostabiai šiltas vakaras sukvietė daug žmonių į šventę.

Šventės metu buvo kur akis paganyti ir pasivaišinti: vyko žemės ūkio technikos paroda, veislinių žirgų , dekoratyvinių  paukščių paroda, vaikų ir jaunimo ,,Bitutė šokis“ darbų paroda, bitininkų kiemelis, ekologinio maisto turgelis, medžiotojų klubas ,,Gėgė“ vaišino šiupiniu. Buvo suregtas kumeliuko vardo rinkimo konkursas.

Šventės metu , Stoniškių kaimo bendruomenė vykdė projektą ,,Mes norime, turime ir galime būti sveiki.“ Didelio dėmesio sulaukė pirmą kartą Stoniškiuose vykusios dviračio varžybos, kuriose dalyvavo net 56 dalyviai- jauniausiam dalyviui 3 metai, o vyriausiam 76 metai.Visi projekto dalyviai aktyviai dalyvavo linksmosiose estafetese, mankštoje, smiginio varžybose, stipriausieji išmėgino giros kėlimo rungtį.

Vakare visų laukė nuotaikingas koncertas ir šventiniai fejerverkai.

Stoniškių bendruomenės informacija ir nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *