Advento vakaras Stoniškiuose ,,Šimtas ir viena pasaka“

    Adventas – rimties ir susikaupimo, o kartu ir džiugaus laukimo metas. Jau tradicija tapo kasmet organizuoti Advento vakarą. Labai džiaugiamės, kad gruodžio 15 dieną mokiniai, jų tėveliai, Stoniškių bendruomenės nariai ir mokytojai galėjo pabūti drauge, pajusti Advento ramybę, džiugią laukimo nuotaiką.

   Advento vakaras prasidėjo sekamomis pasakomis. Šventinį vakarą vedė karališkoji šeima, Sandra ir Rimas Puodžiūnai su sūnumi Danieliumi.

   Sulaukėme daug svečių – Advento žvakutes uždegė ir gražius žodžius pasakė Antano Paduviečio parapijos klebonas Kazys Žutautas, šiltus palinkėjimus tarė Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, tarybos nariai, Stoniškių seniūnijos seniūno pavaduotojas Gintautas Stančaitis,  Stoniškių pagrindinės mokyklos direktorė Jūratė Mažutienė, Stoniškių bendruomenės pirmininkė Gražina Stančaitienė.

  Renginį organizavo Stoniškių pagrindinė mokykla, Stoniškių seniūnija, Stoniškių kaimo bendruomenė. Jiems talkino mokyklos mokytojai bei kaimo bendruomenės nariai. Renginio metu savo dainomis ir šokiais visus stebino mokyklos mokiniai ir Pagėgių Meno ir sporto mokyklos muzikos mokytoja Regina Pilkionienė.  Stoniškių bendruomenės nariai ir mokytojai visiems padovanojo kalėdinį šokį.

   Renginio pabaigoje visiems buvo padovanota maža advento dovanėlė – angeliukas, kuris pasirūpins, kad kiekvienuose namuose netrūktų santarvės. Po to visi drauge įžiebė Kalėdų eglutę, o  vaikučius nustebino Kalėdų senelio apsilankymas.

   Šis vakaras leido visiems bendruomenės nariams pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, vaikų spindinčios akys, mokytojų šypsenos, tėvelių, senelių išriedėjusios ašaros, paliko neišdildomus įspūdžius, privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir giliau pajusti šv. Kalėdų dvasią.

Informacija ir nuotraukos Stoniškių kaimo bendruomenės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *